Svatební líčení


Milé nevěsty, kvůli omezenému počtu termínů na rok 2020 a přesunutí některých z jara na léto či podzim kvůli karanténě, jsou všechny svatební termíny již plné.Nechte se ve svůj výjimečný den hýčkat a veškerou práci nechejte na mně. Díky profesionálnímu líčení budete vypadat skvěle.

Základem pro svatební líčení je dokonalý podklad, Vaše pleť musí vypadat sjednocenně a zářivě. Svatební líčení musí být pro fotografie a video výrazné, ale zároveň musí být přirozené při pohlednu na denním světle. Díky kvalitním přípravkům Vám svatební líčení vydrží celý náročný den i protančenou noc.

Aby jste měla perfektní představu, jak ve Váš den budete vypadat, doporučuji zkoušku svatebního líčení, kde zjistím Vaše představy a vybereme líčení, které se bude hodit Vám a k Vašim šatům.

Ceník
Svatební líčení 800 Kč
Zkouška svatebního líčení 500 Kč
Líčení svatebčanů 400 Kč
Máte zájem? Kontaktujte mě!

Líčení trvá přibližně 45 minut, dle náročnosti.

Doprava ve Slaném a po Praze je v ceně, ostatní za doplatek 5 Kč/km.

Svatební účesy

Spojte líčení s účesem a ušetřete si tak čas i peníze. Nabízím česání nevěsty i ostatních svatebčanů.

Ceník
Svatební účes 450 Kč
Zkouška svatebního účesu 400 Kč
Česání svatebčanů 300 Kč

Účes trvá přibližně 30-90 minut - dle náročnosti.

Zkouška svatebního líčení a účesu se bude konat dohromady, abyste měla kompletní představu.


Pokud budete s mojí prací spokojeni, můžete využít i další služby, které nabízím, a to večerní líčení či foto make-up, slavnostní účesy a vlasový styling. Dále nabízím kurzy líčení pro individuály i skupiny, základní kurzy i pokročilé.